Звіт

керівника Нижчебулатецької ЗОШ І – ІІ ступенів

Засульської сільської ради Полтавської області

про роботу закладу за 2016 – 2017 навчальний рік.

На початок 2016-2017 навчального року в школі навчалося 42 учні, на кінець навчального року кількість учнів -42

По мікрорайонах : с. Нижній Булатець – 40

м. Лубни – 2

По списках шкільних контингентів дітей шкільного віку – 73

Охоплено навчанням – 73

При проведенні аналізу виконання навчальних планів та програм за цей навчальний рік інваріантна частина навчального плану з усіх предметів фактично вичитана. Додатковий час використовувався для учнів 6 класу – курс «історія Полтавщини».

За минулий навчальний рік було проведено значний обсяг позаурочної навчально-виховної роботи, а саме : загальношкільні заходи: свято осені, день захисника Вітчизни, новий рік, день української писемності, міс та містер школи, відкриті виховні години, предметні тижні, вечори відпочинку, екскурсійні походи до дитячого парку ім..Донченка та Лубенського краєзнавчого музею. Учні нашої школи брали участь у районних заходах і показали належну підготовку в їх проведенні ( ІІІ місце- Корніяченко О. в конкурсі з української мови та літератури імені П.Яцика. Учениця 7 класу Циганіна С. – ІІІ місце районної олімпіади з хімії, Дудка Ярина учениця 4 класу зайняла високе ІІ місце в олімпіаді з англійської мови; Кушнір Євгеній. Учень 3 класу – ІІІ місце в олімпіаді з української мови), шкільна команда у районних змаганнях з легкоатлетичного кросу зайняла І –е місце серед шкіл І – ІІ ступенів. І місце з міні-футболу, та І місце у районних змаганнях з легкої атлетики, настільного тенісу та шахів – ІІ місце ;6 учнів школи були учасниками міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру – 2017” , 21 учнів школи підкорювали вершини Міжнародного природничого конкурсу «Колосок», 21 учнів були учасниками природничого конкурсу « Соняшник», 10 учнів школи представляли заклад в Міжнародному конкурсі з інформатики.

З метою кращої організації харчування учнів при школі є в наявності пришкільна ділянка, яка кожний рік дає частину продуктів харчування для їдальні.

Проведено капітальний ремонт даху шкільної теплогенераторної. Поновлено інтер’єр коридору .

Слід відмітити, що вся аудіо та комп’ютерна техніка знаходиться в доброму стані і використовується у навчально-виховному процесі.

За кошти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради придбано водяний насос для місцевої артсвердловини.

За спонсорські кошти придбано та замінено двері в класних кімнатах, спільно з батьками- 6 металопластикових вікон, заслано лінолеумом підлогу в

спортивній кімнаті. Школа працює на газовому опаленні та має власну артсвердловину забезпечуючи водою потреби школи та їдальні .

Залучення додаткових коштів джерел фінансування навчального закладу та раціональне їх використання.

По залученню додаткових джерел фінансування навчальний заклад співпрацює з навколишніми підприємствами, організаціями, фермерським господарством “Струмок”, Фармацевтичною фірмою «Дарниця»

Кошти для подарунків на Новий рік :

СФГ “ Струмок” – Корнієнко С.В.

Кошти для пришкільного оздоровчого табору :

Фармацевтична фірма «Дарниця» – Загорій В.А.

ПП Титаренко Д.В – придбання 2-х металопластикових вікон у класні кімнати.

З метою залучення додаткових коштів для школи адміністрація закладу надсилала листи до :

Фармацевтична фірма «Дарниця»,

СФГ “ Струмок”

ТОВ «Юнігрейн – Агро»

Слід зазначити, що робота в даному напрямку продовжується.

Заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними працівниками та доцільність їх розстановки.

В школі протягом цього навчального року працювало 11 вчителів. За основним місцем роботи 10 .

Вчителів Вищої категорії - 2

І категорії – 2

ІІ категорії – 5

Спеціаліст – 2

Практично всі предмети читають фахівці і доцільність їх розстановки цілком обґрунтована.

Забезпечення організації харчування та методичного обслуговування учнів та педагогічних працівників.

В школі організоване гаряче харчування для всіх бажаючих учнів та вчителів на наступних умовах : щомісячна батьківська плата для учнів 5 – 9 класів 80 гривень (окрім учнів пільгових категорій), 3 відра картоплі і овочі 1 раз на рік. Учні 1 – 4 класів та діти пільгових категорій харчуються за кошти місцевого бюджету. Наказом по школі відповідальною за організацію харчування була призначена Циганіна Ю.Ф. Спільно з кухарем Колісник Л.І. складалося меню на тиждень та кожен день окремо. При складанні меню враховувалися побажання учнів. Протягом року в меню було включено страви з м’яса, риби, молокопродуктів. Продукти закуплялися згідно договору у ПП Решетило.

Медичне обслуговування проводилося згідно графіка роботи Нижчебулатецького ФАПу. У квітні 2017 року проведений поглиблений

медичний огляд учнів. Колектив школи щорічно проходить медогляди та перевірку працівниками Держпромспоживслужби в Лубенському районі перед початком нового навчального року.

Дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та пожежних норм.

Техніка безпеки протягом року була на постійному контролі. Перед всіма загальношкільними заходами, канікулами, екскурсіями проводилися інструктажі з техніки безпеки. Також з інваріантної частини в школі викладаються предмети основи здоров’я .

Санітарно- гігієнічні та протипожежні норми намагались виконувати вчасно та якісно. Основними недоліками щодо цього питання були : обробіток горища школи вогнегасним розчином та відсутність блискавко захисних конструкцій навчального закладу.

Надання соціальної підтримки та допомога дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей.

Пільгові категорії :

Малозабезпечені - 3

Інваліди-1 Багатодітні -2

Постраждалий внаслідок аварії на ЧАЕС - 1

Діти з неповних сімей – 5

Діти одиноких матерів – 2

Діти учасників АТО - 1

Діти з малозабезпечених сімей та діти учасників АТО отримують безкоштовне гаряче харчування. Всі проведені бесіди класних керівників були здійсненні з метою настановлення батьків на здоровий спосіб життя та створення належних умов для проживання дітей.

Моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення.

З метою морального стимулювання учнів, всі досягнення районного рівня висвітлювалися на щотижневих лінійках, а на святі Останнього дзвоника всім учасникам та призерам районних,обласних та шкільних заходів були вручені грамоти,сертифікати та подяки. Стимулювання педагогічних працівників проявлялося у наданні щорічних премій та винагород, наданні додаткових вихідних днів за підготовку призерів олімпіад та районних заходів.

Оздоровлення учнів у пришкільному таборі відбувалося на належному рівні, діти із задоволенням відвідують оздоровчий табір. Адміністрація школи намагалася надавати всебічну допомогу в організації та змістовного відпочинку учнів.

Дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку.

Для забезпечення правопорядку в школі було організоване щоденне чергування учнів, вчителів, адміністрації. Вівся журнал чергового класу де

фіксувалися всі порушення з подальшим висвітленням на щотижневих лінійках. До постійних правопорушників вживались заходи. З метою

профілактики правопорушень у вечірній час вчителями школи проводились чергування.

Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю.

На протязі цього навчального року було проведено 5 засідання педагогічної ради, постійно працювали 3 шкільних методичних об’єднань. З метою залучення батьківської громадськості до управління навчальним закладом, проведено 4 засідання ради Нижчебулатецької ЗОШ І – ІІ ступенів та батьківського комітету, 2 рази загально шкільна батьківська конференція та по 4 рази по класах класні батьківські збори.

Дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань функціонування та діяльності навчального закладу вівся на належному рівні(протягом вересня- травня до адміністрації надійшло 14 звернень).

Всі звернення, з питань діяльності школи надходили в усній формі, на які надавалася вичерпна відповідь або дії з боку адміністрації школи.

Витяг з протоколу № 2

засідання загальношкільних батьківських зборів

та педагогічного колективу Нижчебулатецької ЗШ І – ІІ ступенів

від 26.05.2017 року

Присутні : педагогічний колектив Нижчебулатецької ЗОШ І – ІІ ступенів, батьківський комітет, батьки, староста Вищебулатецької сільської ради С.В. Бачевський, начальник економічного відділу об’єднаної тереторіальної громади Засульської сільської ради Васецький О.Ю., голова СФГ «Струмок» Корнієнко С.В.

Порядок денний : 1. Звіт директора школи про роботу закладу у 2016/2017 навчальному році.

Слухали : Директора Нижчебулатецької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Засульської сільської ради Бубиря В.Б., який проаналізував свою роботу та роботу навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік

Ухвалили : Роботу директора школи Бубиря В.Б. вважати задовільною.

Голосували : “за” – одноголосно.

“проти” – немає.

Голова Є.В.Мітрошкіна

Секретар В.Г.Помаз

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi